Prezentace

Objednejte si prezentaci našeho zástupce u Vás ve společnosti.

» On-line objednávka

Archiv novinek

Spustili jsme nový eshop!

9.10.2016

Vážení klienti,
spustili jsme nový eshop, který najdete zde.
Najdete tam řadu nových produktů nejen z oblasti genetiky. Připojte se a uvidíte!
Vás tým firmy GENTEST

Sleva 10% na všechny produkty!

27.5.2010

Firma GENTEST nabízí každému, kdo předloží volební lístky ČSSD a KSČM, slevu ve výši 10% na všechny své produkty! Platí do odvolání.

Ceny testů nezvyšujeme!

4.1.2010

Vážení zákazníci,
rozhodli jsme se i přes nárůst sazby DPH od Nového roku ceny testů nejen nezvýšit, ale naopak, některé testy jsme dokonce zlevnili!

Vždy myslíme v první řadě na Vás!

S pozdravem,

pracovníci firmy GENTEST, s.r.o.

Opětovná certifikace testu hlubokožilních trombóz

14.7.2009

Nezávislá certifikační autorita, tzv. Notifikovaná osoba, opět vydala Certifikát stvrzující, že test genetických dispozic k hlubokožilním trombózám firmy GENTEST s.r.o. splňuje legislativní požadavků EU a doporučení WHO (tj. evropských směrnic č. 98/79/ES a č. 93/42/EHS).

Firma GENTEST si stále drží prvenství

14.7.2009

Firma GENTEST s.r.o. byla první a je stále zatím i jediná česká firma, která úspěšně prošla náročným certifikačním procesem pro službu genetického testování, a disponuje certifikátem, který byl vydán nezávislou certifikační autoritou, tzv. Notifikovanou osobou. Tento certifikát zaručuje maximální možnou spolehlivost výsledků prováděných testů a splnění doporučení WHO a legislativních požadavků EU (tj. evropských směrnic č. 98/79/ES a č. 93/42/EHS).

Pražská Pětka: Hledači genových mutací

28.2.2008

     

Fragmenty: Rodí se český "genetický Microsoft"?

14.11.2006

V čem spočívá naše jedinečnost?

9.8.2006

Vydáno potvrzení o tom, že firma GENTEST s.r.o. byla první a zatím i jediná česká firma, která úspěšně prošla náročným certifikačním procesem pro službu genetického testování, a disponuje certifikátem, který byl vydán nezávislou certifikační autoritou, tzv. Notifikovanou osobou. Tento certifikát zaručuje maximální možnou spolehlivost výsledku testu a splnění doporučení WHO a legislativních požadavků EU (tj. evropských směrnic č. 98/79/ES a č. 93/42/EHS).

Reprezentace Evropské unie

27.7.2006

Společnost GENTEST s.r.o. byla vybrána jako jedna z 30 firem (a jediná z ČR), aby letos v září v Pekingu reprezentovala Evropskou unii na "1st Life sciences partnering event between China and Europe". Toto setkání, jehož účelem je zintenzivnění spolupráce mezi Evropskou unií a Čínskou lidovou republikou, je organizováno ve spolupráci EC (European Commission’s Life Sciences Health Directorate), EFB (European Federation of Biotechnology) a CNCBD (China National Centre for Biotech Development).

Certifikace - splnění požadavků EU a WHO

28.4.2006

Nezávislá certifikační autorita, tzv. Notifikovaná osoba, vydala Certifikát stvrzující, že test genetických dispozic k hlubokožilním trombózám firmy GENTEST s.r.o. splňuje legislativní požadavků EU a doporučení WHO (tj. evropských směrnic č. 98/79/ES a č. 93/42/EHS).

Patříme mezi 12 nejperspektivnějších firem z oblasti biotechnologií

28.3.2006

Společnost GENTEST s.r.o. byla jako jediná firma z ČR zařazena společností "Europe Unlimited", která pracuje pod záštitou "European Commission’s Life Sciences Programme", mezi 12 nejperspektivnějších firem z oblasti biotechnologií (prezentace těchto firem proběhne letos v dubnu v Záhřebu. Předpokládá se velká účast privátních i korporátních investorů.

The Prague Post: Prevention at the DNA level

5.5.2005


Lidové noviny: Testy zjistí, jestli vám hrozí trombóza

1.2.2005