Prezentace

Objednejte si prezentaci našeho zástupce u Vás ve společnosti.

» On-line objednávka

O nás

Společnost GENTEST s.r.o., která byla založena v roce 2002, zajišťuje anonymní provádění genetických testů. Jejím cílem je nabídnout kompletní rozsah všech genetických testů a služeb s tím spojených. Smysluplným genetickým testem v našem pojetí je test na genetickou dispozici ke zdravotní komplikaci, ke které existuje jednoduchá a dostupná prevence, neboť diagnóza predispozice nemá valnou hodnotu bez možnosti účinné prevence a/nebo následující léčby.

Znalost genetických dispozic umožňuje podchytit potenciální zdravotní problém ještě před jeho vznikem, a tím nejen prodloužit život, ale i podstatně zlepšit jeho kvalitu. 

Několik důležitých informací o nás. Firma GENTEST s.r.o

  • je první česká firma, která úspěšně prošla náročným certifikačním procesem pro službu genetického testování, a získala certifikát, který byl vydán nezávislou certifikační autoritou, tzv. Notifikovanou osobou (viz Certifikáty). Tento certifikát zaručuje maximální možnou spolehlivost výsledku testu a splnění doporučení WHO a legislativních požadavků EU (tj. evropských směrnic č. 98/79/ES a č. 93/42/EHS)
  • byla zařazena společností "Europe Unlimited", která pracuje pod záštitou "European Commission’s Life Sciences Programme", mezi 12 nejperspektivnějších firem z oblasti biotechnologií (prezentace těchto firem proběhla v dubnu 2006 v Záhřebu za velké pozornosti privátních i korporátních investorů).
  • byla vybrána jako jedna z 30 firem, které v září 2006 v Pekingu reprezentovaly Evropskou unii na "1st Life sciences partnering event between China and Europe". Toto setkání, jehož účelem je zintenzivnění spolupráce mezi Evropskou unií a ÄŚínskou lidovou republikou, je organizováno ve spolupráci EC (European Commission’s Life Sciences Health Directorate), EFB (European Federation of Biotechnology) a CNCBD (China National Centre for Biotech Development).